Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку меблів по Україні.

Радуємо акціями!

28-12-2021

АКЦІЯ з 28.12.2021 по 28.02.2022

В акції приймають участь комплекти меблів:

Рената/Рената Люкс + Тумба Т2/В2

Нота/Нота Плюс + Шухляда під ліжкова

Знижка у вигляді - 15% на вказані товари.

Знижка надається на весь комплект меблів -15%, на всі позиції незалежно від модифікації, наприклад: Щит/Масив, крок ламелі 4 або 2,5 см, модифікація "комфорт" чи базове виконання. Під комплектом слід розуміти: Ліжко + 1 чи 2 тумби, або Ліжко + 1 чи 2 шухляди з фасадами.

Якісні та надійні меблі виготовлені з натурального дерева бук.

В розділі Акціїї інтернет-магазин Мебліка детально розповідає про товари та послуги, які допоможуть Вам купити підходящі за ціною та якістю меблі. Тут Ви знайдете деталі та характеристики про ліжка, матраци, модульні системи, які лише поверхнево описані в самих товарах.  Ми детально розповімо Вам усе, що вивчили за багато років торгівлі меблями, аби спростити та полегшити Ваш вибір серед тисяч аналогічних товарів.

Мебліка безкоштовно доставляє власним транспортом більшість меблів до будинку або під'їзду в Київ, Львів, Житомир, Рівне, Луцьк, Ужгород, Броди, Дубно, Кременець, Жовква, Гоща, Корець, Новоград-Волинський, Коростишів, Мукачево, Стрий. Пересилаємо замовлення в інші міста України через кур'єрські служби з повною або частковою компенсацією вартості доставки.