Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Ужгород. Повна або часткова компенсація на доставку меблів по Україні.

Ортопедичний матрац і меблі в кредит

Замовляючи товари для спальні, кожному покупцеві хочеться підібрати найкращий варіант. Пропонуємо вам вигідну можливість покупки в кредит. Наш партнер – УкрСиббанк – надає вигідні умови кредитування.

Щоб оформити розстрочку, здійсніть замовлення на нашому сайті або в стаціонарному магазині. Далі отримайте рахунок-фактуру та оформляйте кредит у найближчому відділенні УкрСиббанку. Після цього забирайте покупку в кур’єра чи самостійно з магазину.

Умови покупки матраца в кредит

Для отримання кредиту потрібно мати український паспорт, ідентифікаційний код, вік у діапазоні 21-65 років. Також клієнт має жити чи працювати в регіоні, де розташований наш магазин і мати постійне джерело доходу. Основні умови:

  • сума кредиту коливається від 300 до 15000 гривень;
  • термін виплати складає 1-2 роки;
  • відсоткова ставка дорівнює 0,01% річних;
  • необхідний перший внесок у розмірі 15% ціни замовленого товару.

Додатково потрібно застрахувати життя на період виплати, що відповідає одному відсоткові. Грейс-період триває п’ять місяців. За цією пропозицією існує два види комісій. Щомісячна – 2,7% – нараховується після шостого місяця та одноразова – 1,5%.

Товари в кредит 2% за платіж

Для наших клієнтів існує також інша пропозиція. Її умови є такими:

  • сума аналогічна попередній пропозиції, тобто 300-15 тисяч грн.;
  • час виплачування триває від 8 до 24 місяців;
  • процентна ставка – 0,01% річних;
  • перший внесок збігається з 15 відсотками вартості покупки.

Страховка оформлюється за бажанням клієнта. Одноразова комісія – 4 проценти, щомісячна за обслуговування – 2.

Щоб наші клієнти мали можливість придбати якісні товари для будинку, пропонуємо вигідний кредит на меблі. Крім того, клієнтам доступна розстрочка на матрац всіх представлених в каталозі моделей.

В інтернет-магазині підібрані відразу кілька пропозицій, серед яких можете вибрати відповідну саме вам. Не відмовляйте собі в покупці бажаної продукції. Оформляйте меблі в розстрочку за вигідними вам умовами!