Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку меблів по Україні.

Купити меблі та матраци в кредит або розстрочку

Магазин Мебліка турбується про вас, тому нагадуємо, що ви можете придбати меблі та матраци в кредит,  або в розстрочку. Оформити Оплату частинами від ПриватБанку онлайн, через інтернет – магазин Мебліка.  Або офлайн, при цьому ви маєте можливість прийти в магазин, оглянути товар та відчути його на дотик. Також в нашому магазині, є можливість розрахуватись карткою будь-якого банку через POS-термінал. За деталями звертайтесь до менеджера за номером: ☎095 555 2020; ☎096 555 2020; ☎093 555 2020.

 Оплата частинами або Миттєвий платіж від "Приват Банк"

    Детальніше про "Оплата частинами онлайн та офлайн"

 

    Миттєва розстрочка надається на термін до 24 місяців, на всі товари.

      Кредит та Розстрочка від "УкрСиббанк"

 

Для оформлення кредиту від "УкрСиббанк" вам потрібно:

 - Вибрати товар в магазині

 - Отримати рахунок-фактуру;

 - Оформити кредит, згідно рахунка-фактури, в найблищому відділенні УкрСиббанку, або за телефоном 729 (безкоштовно з мобільног).

Замовляючи товари для спальні, кожному покупцеві хочеться підібрати найкращий варіант. Пропонуємо вам вигідну можливість покупки в кредит. Наш партнер – УкрСиббанк – надає вигідні умови кредитування.

Щоб оформити розстрочку, здійсніть замовлення на нашому сайті або в стаціонарному магазині. Далі отримайте рахунок-фактуру та оформляйте кредит у найближчому відділенні УкрСиббанку. Після цього забирайте покупку в кур’єра чи самостійно з магазину.

Щоб наші клієнти мали можливість придбати якісні товари для будинку, пропонуємо вигідний кредит на меблі. Крім того, клієнтам доступна розстрочка на матрац всіх представлених в каталозі моделей.

В інтернет-магазині підібрані відразу кілька пропозицій, серед яких можете вибрати відповідну саме вам. Не відмовляйте собі в покупці бажаної продукції. Оформляйте меблі в розстрочку за вигідними вам умовами!