Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку меблів по Україні.

Ортопедичний матрац або меблі в кредит

Умови кредитування: 

  • Назва - Вигідний, пільговий період - 3 міс, мінімальна сума - 300 грн, максимальна сума - 99999 грн., Одноразова комісія з клієнта в тіло кредиту -0,00%, сума за Sms - 40 (за мінімальний період 5 міс).
  • Назва - Розстрочка_4, пільговий період - 4 міс, мінімальна сума - 300 грн, максимальна сума - 15000 грн., Одноразова комісія з клієнта в тіло кредиту - 0,00%, сума за Sms - 30 (за мінімальний період 8 міс).
  • Назва - Розстрочка_5_3%, пільговий період - 5 міс, мінімальна сума - 300 грн, максимальна сума - 99999 грн., Одноразова комісія з клієнта в тіло кредиту -3,00%, сума за Sms - 50 (за хв період 11 міс) *.

* Щомісячна комісія після пільгового періоду - 2,5%

* Відсоткова ставка - 0,001%

* Страховання - відсутнє

* Перший внесок - 0%

Вимоги до одержувача кредиту:

  • Вік: від 21 до 65 р.;
  • Працевлаштування: офіційно /неофіційно;
  • Сума кредитування: від 300 грн до 99 999 грн;

Для оформлення кредиту потрібно наступні документи:

  • паспорт Український/ID-карточка та ІПН,
  • від магазину – Рахунок-Фактура.

Увага! Банк не кредитує в Донецькій і Луганській областях, АР Крим.

Умови кредитування дійсні в момент розміщення на сайті і можуть бути змінені банком у будь-який час. Для уточнення поточних умов кредитування та процентних ставок зверніться на гарячу лінію або у відділення банку.  

Замовляючи товари для спальні, кожному покупцеві хочеться підібрати найкращий варіант. Пропонуємо вам вигідну можливість покупки в кредит. Наш партнер – УкрСиббанк – надає вигідні умови кредитування.

Щоб оформити розстрочку, здійсніть замовлення на нашому сайті або в стаціонарному магазині. Далі отримайте рахунок-фактуру та оформляйте кредит у найближчому відділенні УкрСиббанку. Після цього забирайте покупку в кур’єра чи самостійно з магазину.

Щоб наші клієнти мали можливість придбати якісні товари для будинку, пропонуємо вигідний кредит на меблі. Крім того, клієнтам доступна розстрочка на матрац всіх представлених в каталозі моделей.

В інтернет-магазині підібрані відразу кілька пропозицій, серед яких можете вибрати відповідну саме вам. Не відмовляйте собі в покупці бажаної продукції. Оформляйте меблі в розстрочку за вигідними вам умовами!