Доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку меблів по Україні.

Доставка замовлень від інтернет-магазину Мебліка

Замовляючи товари на нашому сайті, Ви отримуєте швидку та зручну для вас доставку замовлення. Ми постійно покращуємо сервіс та намагаємося зробити перевезення куплених у нас товарів максимально дешевим. 

Каталог магазину меблів включає продукцію багатьох виробників, кожен з яких пропонує свої умови доставки і не завжди вони підпадають під нижчевикладені варіанти. Дізнатися варіанти транспортування окремої позиції можна в описі товарів за спеціальною вкладкою «доставка і оплата» або зателефонувавши нашим менеджерам.

Способи доставки товарів з магазину мебліка

Інтернет-магазин меблів «Мебліка» пропонує клієнтам декілька базових безкоштовних доставок (для замовлень від 7000 грн.):

  • транспортом нашої компанії;
  • на вантажне відділення Нової Пошти, Делівері або Ін-тайм;
  • самовивіз з магазину Луцьк, вул.Ковельська,22.

 

Власним автомобілем магазин меблів доставляє замовлення просто до вашого будинку чи під’їзду в такі міста: Київ, Львів, Житомир, Рівне, Луцьк, Ужгород, Броди, Дубно, Кременець, Жовква, Гоща, Корець, Новоград-Волинський, Коростишів, Мукачево, Свалява, Стрий, а також населені пункти, розташовані на трасах між указаними містами.

Якщо живете недалеко від цих міст, замовляйте перевезення до своєї домівки. Економте свій час та кошти на вантажне таксі – доплачуйте всього 20 гривень за кожен кілометр з’їзду з траси та отримуйте замовлення цілим і неушкодженим.

Безкоштовно доставляємо замовлення на суму понад 10000 гривень на будь-який склад Нової Пошти. Якщо ви живете в місті, де є відділення цього перевізника, можете замовити доставку на власну адресу. У такому разі потрібно буде доплатити від 70 до 150 гривень.

Бажаєте купити меблі на нашому сайті? Робіть замовлення просто зараз і гарантовано отримуйте швидку та вигідну доставку!

Купити ліжка, матраци та інші меблі в містах Київ, Львів, Житомир, Рівне, Луцьк, Ужгород, Броди, Дубно, Кременець, Жовква, Гоща, Корець, Новоград-Волинський, Коростишів, Мукачево, Свалява, Стрий з безкоштовною доставкою під під’їзд.

Безкоштовна доставка по Україні на вантажні відділення Нової Пошти, Делівері або Ін-тайм.

Самовивіз з міст Луцьк та Рівне.