Доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку меблів по Україні.

Мебліка - коротко про наш магазин

Незмінною частиною будь-якого приміщення є меблі. Саме вони дозволяють створити функціональний, практичний простір із затишною, комфортною атмосферою. Чудове місце для здійснення вигідної покупки – наш інтернет-магазин Мебліка.

Ми пропонуємо вам лише якісні товари за розумною вартістю. Продукція виробника одразу знаходить кінцевого споживача. Ніяких гуртових дилерів і посередників, а отже – невиправданого підвищення ціни.

 

Чому варто купити меблі в інтернет-магазині «Мебліка»

Ми – зареєстрована торгова марка з немалим досвідом роботи на українському меблевому ринку. Працюємо з 2012 року, тому вже встигли налагодити зв’язки з багатьма перевіреними виробниками. Усі, хто збирається купити меблі в нашому магазині, відчують низку переваг:

  • доступні ціни;
  • гарантію на всю продукцію;
  • довіру покупців;
  • швидку та зручну для замовника доставку;
  • якісний сервіс.

Каталог магазину меблів постійно розширюється новою продукцією, тому кожен зможе обрати собі щось до душі. Роблячи покупки онлайн, ви зекономите сотні або й тисячі гривень у порівнянні з покупкою у звичайному магазині.

Відповідно до законодавства України, усі представлені на сайті товари мають гарантію. Ви можете не хвилюватися за свої кошти: у нашій скарбничці дуже багато задоволених покупців, ціла книга відгуків та рекомендацій.

Як купити меблі в інтернет-магазині «Мебліка»

Ціла команда професіоналів значно спростила для вас вибір бажаних меблів. Зручне меню сайту, багато реальних фотографій, детальні описи та характеристики всієї продукції.

Кваліфіковані продавці-консультанти обов’язково знайдуть відповіді на кожне поставлене запитання, допоможуть підібрати потрібний товар. Для вашої зручності передбачено декілька способів оплати.  Варіанти доставки можете дізнатися на відповідній сторінці.

Ви можете здійснити замовлення онлайн чи зателефонувати за одним із вказаних на сайті номерів. Або ж заходьте в магазин меблів, що розташований у місті Луцьк, вул. Ковельська, 22. Перший поверх ТОЦ Ковельський, ліворуч від MOJO.

Обирайте якісні меблі та купуйте саме в нас!

Мебліка – це Ваш портал в якісний та здоровий сон.

Ми працюємо з 2012 року, тому серед наших клієнтів є сім’ї, які облаштували не лише свою спальню кімнату, але й дитячу та навіть дачу. 

Для підвищення Вашої довіри було зареєстровано ТМ Мебліка, яка підкреслює нашу надійність та порядність з гарними перспективами на плідну співпрацю. Ми об’єднали виробників якісних меблів в одному місці.

Мебліка - це не лише магазин, який здатен відправити ліжко чи матрац у Ваше місто. В нас уже відпрацьовані по багатьох містах логістичні рішення, що дозволяють доставити Ваше замовлення до дверей напряму з виробництва власними або найманими автомобілями. Це убереже Вас від надлишкових витрат по доставці, післяплаті, і, головне, дозволить доставити меблі цілими та неушкодженими.