Доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку меблів по Україні.

Гарантія на товари від інтернет-магазину Мебліка

Купуючи щось онлайн, хочеться бути впевненим у безпечності такого придбання. Наш інтернет-магазин меблів надає гарантію на кожен товар та повертає оплачену суму в повному розмірі, якщо він вам не підійшов.

Ми співпрацюємо лише з перевіреними виробниками, котрі справді контролюють якість власної продукції. Та існують випадки, коли покупцеві таки потрібно повернути товар. Далі ви зможете детальніше дізнатися, як діяти в таких ситуаціях.

Типи гарантії на товари магазину

Перед тим, як поставити підпис на накладній про доставку, радимо ретельно оглядати товар, його стан і якість. Так ви зможете уберегти себе від проблем із замовленням.

Щоб зекономити дорогоцінний час і гроші на доставку, уважно вивчайте технічні характеристики товару перед здійсненням замовлення. Існує декілька варіантів гарантії, які забезпечує наш магазин меблів:

  • гарантійний термін продукції;
  • повернення витрачених коштів.

 

На кожен виріб, що входить у каталог магазину Мебліка, діє гарантія від виробника. Її термін легко знайти на сторінці з описом товару. Зберігайте гарантійний талон і квитанцію, дотримуйтесь правил експлуатації та транспортування, не здійснюйте самостійний ремонт продукції. Тоді ви зможете скористатися гарантійним обслуговуванням.

Магазин діє на підставі закону про захист прав споживачів, тому зобов’язується здійснити повернення вартості замовлення протягом 14 днів після його отримання.

Якщо упакування й товарний вигляд продукту збережені, він не був у використанні, є гарантійний талон і чеки про оплату, Ви зможете отримати назад витрачені гроші. Вироби індивідуальних розмірів, які не мають дефектів, поверненню не підлягають.

Онлайн оплата покупки

Не варто хвилюватися, якщо вам пропонують внести оплату замовлення на наш розрахунковий або картковий рахунок. Ми вже довго працюємо в цій сфері, маємо хорошу репутацію та багато задоволених клієнтів. Якщо вам потрібні інші гарантії, аби купити меблі онлайн, прочитайте наступні тези.

Власник рахунків – зареєстрований у державних установах підприємець, котрий нікуди не зникне з вашими грошима. Квитанція про оплату має юридичну силу, тому в разі виникнення проблем дозволяє підтвердити вашу правоту в органах внутрішніх справ.

Ми не ошукуємо наших клієнтів, а робимо все можливе, аби вони, їх рідні та близькі поверталися до нас за якісними меблями знову й знову!

Купуючи ліжка, матраци або інші меблі в магазині Мебліка Ви отримуєте:

  • можливість повернення товару;
  • гарантія на всю продукцію від виробників;
  • порядність і чесність,
  • Ви спілкуєтеся з компанією, що має багаторічний досвід роботи і зареєстровану торгову марку;
  • ми намагаємося зробити все, що б Ви рекомендували нас і нашу продукцію;
  • оптимальні за ціною і якістю умови покупки і доставки.