Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку меблів по Україні.

Відгуки покупців

31-05-2021
Іван

Якісна шафа за адекватну ціну і простота розрахунку на сайті. Дякую за гарно пророблену роботу

19-05-2021
Леонід

Придбав ліжко франческа з комодом колір махонь, вигляд і якість виготовлення я шаленію від задоволення, особлива подяка Кравчуку Юрій Михайловичу за організацію замовлення і доставку, рівень сервісу вищий за європейський. Відчуття після сну на новому ліжку, раніше я спав на нарах.

Юрій

Такі відгуки додають наснаги та бажання працювати. Приємно було мати справу. Нехай меблі служать Вам багато років. Солодких та здорових Вам снів!

11-05-2021
Яна

Приємно вражена підходом до клієнта. У передсвяткові дні замовляли нестандартний матрац для дитини. Юрій Михайлович зорієнтував на що звернути увагу, порадив найкращий варіант (переконалась у порівнянні з іншими). Дитина спить із задоволенням. Строк виготовлення - 3 дні, при тому що ми підготувались очікувати 2 тижні. Окрема подяка за знижку.

Юрій

Дякую за гарний відгук. Нехай матрацик служить надійно багато років

11-04-2021
Андрій

Дякую що вирішили питання з ламелями.Дуже задоволенні ліжком і матрацом .Підскажіть чи можливо займаєтесь диванами,потрібен диван в ширині до 1.6 метра для кухні може бути як розкладний,або ні.

Юрій

Радий читати ваш відгук. Дивани то не наша спеціалізація, тому нічого порадити не можу, коли обираєте диван не економте на якості тканини - категорія має бути вище третьої. 

07-04-2021
Віктория

Молодцы! Спасибо опер работникам!

01-04-2021
Тетяна

Юрій Михайлович, Комод і дзеркало отримали. Все нарешті добре . Дякуємо, меблі якісна та красиві )

Юрій

Дуже приємно читати. Вибачайте, що так вийшло з водієм та його несерйозністю. Таке воно пошук попутного авто. В той ж час радий що усе вам сподобалося і головне, доїхало цілим та неушкодженим.

13-03-2021
Марічка

Дякуємо вам дуже. Бажаємо вам багато хороших клієнтів, буду вас рекомендувати всім!

12-03-2021
Валентина

Матрацом задоволені. Дякую. Було приємно мати з вами справу.

10-03-2021
Ігор

Дякую за ліжко

Юрій

Радий що вам сподобалося. Нехай гарно служить багато років. Додатково, що бачу по фото: треба ліжко трішки припідняти, підложку добре вставити в пази і вона сховається повністю під ліжком.

07-03-2021
Оксана

Сказав чоловік, а він у мене інженер - ліжко збирається легко, кострукція надійна, але ламелі вставляти дуже важко, можливо тому що ширина у нас 120 см. Щодо матрацу, то це вже третій матрац Джоллі, який ми купуємо в цьому магазині. Перший купували більше 3 років назад - ще досі ні де не просів і пружний, як із самого початку.

26-02-2021
Іван

Вже другу шафу тут купую, нормальна якість. Першу правда привезли без фурнітури, то довозили хлопці. Але якість обслуговувавння мене порадувала і ціни нормальні

21-02-2021
Ірина

Біле з тканиною беатріс 60 - агонь! дякую дуже гарно вписалося в мій інтер'єр.

20-02-2021
Ольга

Дякую за ліжко і гарно підібраний бортик.

06-02-2021
Олена

Все супер, клас, вже спимо на новому матрасику. Дякуємо!

31-01-2021
Сергій

Якісне ліжко, оригінальний дизайн, надійна зборка

Вітаємо вас в інтернет-магазині Мебліка, розділ Відгуки покупців! У нас тривалий досвід роботи на українському ринку меблів і товарів для спальні. Команда професіоналів допомагає вам зробити правильний вибір, якнайшвидше виконує замовлення та доставляє його просто до вашого дому.

Досі вагаєтесь, чи замовляти товари на цьому сайті? Тут ви знайдете:

  • реальні відгуки покупців;
  • їхня думка про якість продукції;
  • вказівка на переваги й недоліки обслуговування;
  • справжні фотографії доставлених товарів.

Вагома наша перевага – безкоштовна доставка до Києва, Львова, Луцька, Рівного, Житомира, Ужгорода. Отримати товари можна в низці українських міст, не оплачуючи ціну транспортування. До таких входять Броди, Жовква, Гоща, Дубно, Кременець, Корець. А також інші: Мукачево, Стрий, Коростишів, Новгород-Волинський.

Обов’язково залишайте власні враження від покупки на нашому сайті, оцінюйте якість придбаного товару, додавайте власноруч зроблені фото. Це допоможе іншим покупцям підібрати для себе оптимальний варіант.

Нам дуже цікава ваша думка!