Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку меблів по Україні.

Передноворічні акції на топери, тонкі матраци, футони

10-12-2021

Передноворічні знижки - 40% на топери: Cocos Mix трикотаж та Cocos Mix жакардCocos KomfortSuper Strong трикотаж та Super Strong жакард

Якщо вам потрібно збільшити  висоту матраца, змінити рівень жорсткості, м’якості, вирівняти поверхню дивана, захистити від пошкоджень. Тоді поспішайте придбати футони по найкращій ціні. Замовляйте просто зараз – у комплект додана сумочка для топера! 

В наявності тонкі матраци у різних стандартних розмірах. Магазин знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Ковельська, 22.

В розділі Акціїї інтернет-магазин Мебліка детально розповідає про товари та послуги, які допоможуть Вам купити підходящі за ціною та якістю меблі. Тут Ви знайдете деталі та характеристики про ліжка, матраци, модульні системи, які лише поверхнево описані в самих товарах.  Ми детально розповімо Вам усе, що вивчили за багато років торгівлі меблями, аби спростити та полегшити Ваш вибір серед тисяч аналогічних товарів.

Мебліка безкоштовно доставляє власним транспортом більшість меблів до будинку або під'їзду в Київ, Львів, Житомир, Рівне, Луцьк, Ужгород, Броди, Дубно, Кременець, Жовква, Гоща, Корець, Новоград-Волинський, Коростишів, Мукачево, Стрий. Пересилаємо замовлення в інші міста України через кур'єрські служби з повною або частковою компенсацією вартості доставки.