Доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку меблів по Україні.

Підйомний механізм в ліжках Бася Нова Нейла та Олімпія

21-06-2018

Відтепер виробник меблів з ДСП та МДФ комплектує свої ліжка підйомним механізмом. Отож, компанія Світ меблів запроваджує опцію для спалень Бася Нова Нейла та Бася Нова Олімпія – комплектація ліжок газовим підйомним механізмом. Проте, рішення за Вами: купити Бася Нова з ортопедичним каркасом, дешевим дерев’яним каркасом чи з підйомним механізмом.

Якщо Ви обираєте підйомний механізм, то каркас купувати не потрібно. Крім того, Ви отримуєте чималу нішу для зберігання ковдр чи інших речей, які не призначені для повсякденного користування. Погодьтеся, що додаткового місця в квартирі забагато не буває.

Не зволікайте, замовляйте спальню Бася Нова Нейла або Бася Нова Олімпія з підйомним механізмом, та отримуйте безкоштовну доставку меблів до Вашого будинку.

Світ Меблів вводить опцію для спалень Бася Нова Нейла і Бася Нова Олімпія - комплектація ліжок газовим підйомним механізмом. Купуючи цю спальню Ви отримуєте велику нішу для зберігання корисних речей, які не призначені для повсякденного користування. В цій новині магазин Мебліка звертає увагу на товари та послуги, які допоможуть Вам купити підходящі за ціною та якістю меблі. Компанія постійно вдосконалює свою продукцію, розширює перелік міст доставки та покращує якість Вашого обслуговування.

Мебліка забезпечує безкоштовну доставка власним транспортом більшості меблів до вашого будинку або під'їзду в Київ, Львів, Житомир, Рівне, Луцьк, Ужгород, Броди, Дубно, Кременець, Жовква, Гоща, Корець, Новоград-Волинський, Коростишів, Мукачево, Стрий. Пересилка замовлень в інші міста України через кур'єрські служби з повною або частковою компенсацією вартості доставки.