Доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку меблів по Україні.

Мебліка пропонує новий наматрацник – якісний, але недорогий

11-02-2020

Мебліка оновила асортимент наматрацників. До тепер у каталозі були лише такі моделі, що прикривають верхню частину матраца, з гумками по боках. Пропонуємо ознайомитися з новинкою – наматрацник Вілюта. Закриває верх і боки матраців, доповнений еластичною резинкою. Лише натуральні та гіпоалергенні матеріали у складі.

Висока якість продукції гарантована. Вагома перевага – ціна нижча за аналогічні товари на нашому сайті. Замовляйте представлений наматрацник, щоб дотриматися умов гарантійного обслуговування.

Важливо знати! Матраци не приймають по гарантії, якщо на них є плями. Модель Вілюта захистить спальне місце від пилу, бруду, вологи з усіх боків. Переходьте на сторінку продукції, щоб купити наматрацник високої якості недорого!

Мебліка звертає увагу на наматрацники з бортами, які допоможуть захистити Ваш матрац від плям і бруду. Компанія постійно вдосконалює свою продукцію, розширює перелік міст доставки і покращує якість Вашого обслуговування.

Мебліка забезпечує доставку матраців з наматрацники власним транспортом до вашого будинку або під'їзду до Києва, Житомир, Рівне, Луцьк, Ужгород, Броди, Дубно, Кременець, Жовква, Гоща, Корець, Новоград-Волинський, Коростишів, Мукачево, Стрий.

Пересилаємо замовлені наматрацники в інші міста України через кур'єрські служби.