Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Ужгород. Повна або часткова компенсація на доставку меблів по Україні.

Estella знижує ціни на меблі білого кольору

12-08-2019

Дерев’яні ліжка Estella стануть ще доступнішими для покупців! Виробник зменшує доплату за нанесення білого кольору. Раніше за таку послугу необхідно було доплачувати 25% від початкової суми. 

Знижена ціна ліжка дійсна для всіх моделей, окрім односпальних Нота й Нота Плюс. Ще один бонус – не потрібно вносити доплату за підліжкові шухляди, фарбування приліжкових тумб, комодів.

Подобається візуальна легкість, вишуканість, свіжість білих меблів у інтер’єрі? Тепер ціни на продукцію більш ніж конкурентні. Замовляйте недорого ліжко з дерева чи інші вироби компанії Естелла. Код кольору – 107!

Купити ліжко білого кольору недорого вдасться в інтернет-магазині Мебліка. Вироби ТМ Естелла гарно виглядають, надійні, довговічні. Їх безкоштовно доставляємо в Київ, Житомир, Луцьк, Рівне, Ужгород, Львів. Пропонуємо клієнтам:

  • низькі ціни на білі меблі;
  • гарантія на дерев’яні вироби;
  • велика кількість моделей у каталозі;
  • менеджери кваліфіковані, допомагають визначитися  покупкою.

Забирайте без плати за перевезення будь-яке дерев’яне ліжко в Корець, Дубно, Кременець, Броди, Гоща. Така ж послуга для міст Жовква, Мукачево, Новгород-Волинський, Стрий, Коростишів. Якщо живете в іншому пункті, безкоштовно забирайте посилки на складі обраного перевізника.

Просто зараз купуйте ліжко білого кольору за вигідною ціною!